Róbert Polievka a Slovan Bratislava? Zrejme je definitívne rozhodnuté

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Róbert Polievka a Slovan Bratislava? Zrejme je definitívne rozhodnuté
Zdroj: Instagram/MFK Dukla Banská Bystrica, Ivan Kmotrík ml.

Po poslednom zápase jesennej časti Niké Ligy vyhlásil Róbert Polievka, že sa možno jedná aj o jeho posledný duel v drese Banskej Bystrice.

27-ročný útočník zaznamenal v 18 ligových zápasoch skvelých 10 gólov a pridal 6 prihrávok. Na čele tabuľky najlepších strelcov má náskok jedného gólu pred Aleksandarom Čavrićom a Dávidom Ďurišom.


Mám prísľub od majiteľa, že môžem v zime odísť. Pevne verím, že to tak aj bude. Urobíme všetko pre to, aby som sa posunul ďalej, vyhlásil kapitán Dukly po triumfe nad Žilinou.

V spojitosti s reprezentačným útočníkom Slovenska sa najviac hovorilo znovu o záujme Slovana Bratislava. Oficiálne rokovania potvrdil aj generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík mladší.

Je reprezentant a dlhodobo podáva kvalitné výkony. Aj ekonomika však musí zohrávať úlohu. My ako klub vieme vzhľadom na jeho vek a kvalitu mať limit, cez ktorý nemôžeme ísť.

Táto téma sa uzavrie v priebehu dvoch dní, ťahá sa to už dlho. My chceme, Robo chce, jeho agent chce. Nevieme sa však dohodnúť s Banskou Bystricou, čo samozrejme rešpektujem, že to je ich najlepší hráč, reagoval Ivan Kmotrík mladší na úvod zimnej prípravy Slovana.


Definitívny verdikt na tému príchodu Polievku zverejní generálny riaditeľ "belasých" už v utorok od 18.00. Informoval o tom na svojom Instagrame.

Podľa komentátora televízie Markíza to na prestup nevyzerá

Info k situácii Polievka/Slovan. Rokovania sa opäť nikam nepohli. Momentálne to vyzerá, že k prestupu nepríde, napísal Andrej Zvolenský na sociálnej sieti X.