VIDEO Robil si Piqué srandu z Realu? Tesne po prehre vo Wolfsburgu pridal na Twitter takýto odkaz!

Redakcia
Autor: Redakcia
07. 04. 2016 - 13:12
Zdieľať:

Dal stopér Barcelony prednosť sledovaniu filmu ako zápasu Ligy Majstrov medzi Wolfsburgom a Realom? Pár minút po skončení zápasu, ktorý prehral Real Madrid 0:2 zavesil na svoj Twitter odkaz:

Concussion. Úžasný film! Will Smith je jeden z najlepších hercov všetkých čias.

Ťažko veriť, či by futbalista dobrovoľne dal prednosť filmu práve počas zápasu Ligy Majstrov. Fanúšikovia sa skôr prikláňajú k úvahe, že si chcel vystreliť z Realu Madrid a dať najavo, že ho nezaujíma.

Svedčí o tom aj fakt, že vždy keď sa niečo negatívne udeje pre Real Madrid, tak to práve Pique okomentuje.

Naposledy takto reagoval na vyradenie Realu z pohára:

Internetoví vtipálci si jeho včerajší odkaz zobrali po svojom a Willa Smitha nahradili Marcelom, ktorý si za divadielko zaslúžil Oscara.

Zdieľať:

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.