RTVS reaguje na zámer PAOKu: Je to absurdné! (VIDEO)

Európska Liga

autor hetrik.sk

RTVS reaguje na zámer PAOKu: Je to absurdné! (VIDEO)

Ak si chcú fanúšikovia Slovana Bratislava pozrieť dnešnú odvetu predkola Európskej Ligy na pôde PAOKu, budú si musieť zaplatiť 5€.

K takémuto nečakanému kroku sa rozhodlo vedenie gréckeho klubu. Zápas tak bude možné sledovať iba za spomínaný poplatok cez internet.

Pozrite si oficiálne stanovisko RTVS:

Situácia, ktorá nastala, je prekvapujúca a v optike pomerov slovenského televízneho trhu až absurdná. Musíme ju však vnímať ako fakt, ktorý v budúcnosti nebude ojedinelý. Pomôcť sa snažilo aj vedenie ŠK Slovan, ale kúpiť sa dá len to, čo je na predaj. Práva na vysielanie zápasu PAOK – Slovan, žiaľ, na predaj nie sú pre žiadny, nielen slovenský trh.

RTVS poskytla v tejto sezóne z predkôl Ligy majstrov a Európskej ligy prvotriedny servis, keď po prvý raz v histórii odvysielala všetky zápasy, ktoré bolo možné odvysielať. Už teraz môžeme sľúbiť, že v prípade postupu slovenského majstra do hlavnej súťaže sa jeho zápasy na obrazovkách RTVS opäť objavia.

V odvete v Grécku zverencom Jána Kozáka ml. držíme palce, aby mohli počas európskej jesene poblázniť fanúšikov tak, ako sa to vlani podarilo pri prenosoch RTVS Spartaku Trnava.

TIP: Uspeje Slovan v dnešnej odvete na pôde PAOKu? Tipnite si na zápas a získajte skvelý Bonus.