Sagan opäť v zelenom?

Ostatné

Sagan opäť v zelenom?

107. ročník cyklistických pretekov Tour de France je už takmer za dverami! Ich štart je plánovaný už na sobotu 29. augusta a vyvrcholenie sa predpokladá 20. septembra (nedeľa). Streamy ponúkame ako jediná stávková spoločnosť. Pochopiteľne vrátane súbojov na šprintérskych prémiách. Najväčším kurzovým favoritom na zisk zeleného dresu pre najlepšieho šprintéra (víťaza bodovacej súťaže) je opäť fenomenálny slovenský cyklista Peter Sagan. Podarí sa „tourminátorovi“ zo Žiliny ukoristiť už jeho 8. zelený dres? Natipujte si a sledujte kompletné etapy naživo jedine na webe Tipsportu!

Na celkové víťazstvo v pretekoch si podľa bookmakerov budú robiť zálusk napríklad Primož Roglič, Egan Bernal, Tom Dumoulin alebo Thibaut Pinot. Naplnia sa tieto prognózy, alebo čakáte nejaké prekvapenie? Tipnite si!

Ako to vidia tipéri?

Tipér Ralis007 počíta so senzáciou: „TdF ovládne Mikel Landa, líder Bahrajn-McLaren, ktorý nepovolal veľkú hviezdu rovnakého rázu ako on – Brita Marka Cavendisha. Tím teda pôjde na Landu. Šéf stajne sa vyjadril v tom zmysle, že trasa tohtoročnej TdF by mala Mikelovi sedieť a má výbornú formu. Verím, že Landu dokážu vytiahnuť na samotný vrchol,“ zanalyzoval tipér kurz 33,00.

Súhlasíte? Nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete navyše 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!