Sajfa skritizoval fanúšikov Slovana za ich transparent. Prišla reakcia od Ultrasu! (VIDEO)

Fortuna Liga

Sajfa skritizoval fanúšikov Slovana za ich transparent. Prišla reakcia od Ultrasu! (VIDEO)

V posledných dňoch sa na Slovensku riešil transparent fanúšikov Slovana Bratislava s textom White Lives Matter.

K tejto téme sa stihol vyjadriť na sociálnych sieťach už aj známy moderátor Sajfa.

Vrchol primitivizmu. A najväčšia úbohosť je, že nikto z kompetentných zo Slovana proti takémuto niečomu nezakročí, ale asi niekde hlboko vnútorne to cítia rovnako. Hanba. All lives matter, tak sa tak začnime správať.

Na jeho slová sa rozhodol na facebooku reagovať aj práve Ultras Slovana Bratislava.

Slovanisti, už isto ste zaregistrovali mediálnu kampaň, ktorú rozpútali všetky média v našej krajine!
Chceli by sme sa vyjadriť, že vyvesením transparentu: WHITE LIVES MATTER, nevidíme nič čo by nás malo spájat s akýmkoľvek prejavom rasizmu, nakoľko myšlienka bola poukázať, že AJ NA BIELOM ŽIVOTE ZÁLEŽÍ.

Dnes média nato ľahko zabúdajú a do pozornosti dávajú iba hnutie BLM. Naozaj už na bielom živote nezáleží? Naozaj sa svet zbláznil? Nemienime sa ospravedlňovať za transparent a myšlienku toho čo predstavoval... Máme hráčov rôznej národnosti či etnika a my naších hráčov rešpektujeme a každý jeden zápas náš klub a mužstvo podporujeme a ženieme vpred!

Posledný krát: Transparentom sme chceli poukázať, že AJ NA BIELOM ŽIVOTE ZÁLEŽÍ a dištancujeme sa od toho, čo sa nám média snažia podstrčiť, len aby vytvorili senzáciu kde vôbec nie je!!!

Pevne slovanisti veríme, že podobným slniečkárom, ktorí sú zaslepení svojou nenávisťou voči bielemu obyvateľstvu a určite sa sami hanbia za svoju farbu pleti, tak im to dáte pocítiť! Zradcovia, ktorí špinia značku menom Slovan! Ak je raz black-ok, tak aj white bude ok, ako aj brown či yellow.

Fanúšikom Slovana sa otočili chrbtom aj vlastní hráči, ktorí po triumfe v slovenskom pohári neprišli s trofejou pred ich sektor.

Foto: Ultras Slovan/Sport.sk