Šatan podporil nové ministerstvo. Za stretnutie s Dankom ho kritizuje slovenský reprezentant

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Šatan podporil nové ministerstvo. Za stretnutie s Dankom ho kritizuje slovenský reprezentant
Zdroj: Instagram/Andrej Danko

Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan sa osobne stretol s podpredsedom parlamentu Andrejom Dankom, ktorému zároveň venoval podpísaný dres.

Na bývalého kapitána slovenskej hokejovej reprezentácie sa následne na sociálnych sieťach vzniesla vlna kritiky od časti fanúšikov.


Druhá strana zase tvrdí, že Miroslav Šatan ako šéf nášho hokeja má takéto stretnutia jednoducho v náplni práce a nevidia na tom nič zlé.

Dnes vyjadril Miroslav Šatan podporu vznikajúcemu ministerstvu cestovného ruchu a športu ako aj budúcemu ministrovi Dušanovi Keketimu. Ďakujem mu za krásny dres s jeho podpisom, napísal Andrej Danko na Instagrame.

@andrejdanko128 Dnes vyjadril Miroslav Šatan podporu vznikajúcemu ministerstvu cestovného ruchu a športu ako aj budúcemu ministrovi Dušanovi Keketimu. Ďakujem mu za krásny dres s jeho podpisom.👍🏻🇸🇰 #hokej #sport #miroslavsatan #ministerstvo #dres #podpis #sns #aktualne #politika #fyp #fypシ゚viral #fypシ #slovensko #danko #andrejdanko ♬ original sound - Andrej Danko

Šatana skritizoval slovenský reprezentant Tomáš Marcinko

Ako to bolo s tým športom, ktorý do politiky nepatril? napísal ironicky skúsený 35-ročný útočník Komety Brno pod fotografiu, na ktorej si Danko a Šatan podávajú ruku. K tomu dopísal hashtag: #koncivsetkasranda.