Sedemkrát over s kurzom 1 116,05!

Ostatné

Sedemkrát over s kurzom 1 116,05!

Za málo peňazí, veľa muziky. Aj tak by sa dala nazvať futbalová paráda, ktorú počas víkendu predviedol janousek30. Za 1,50 EUR poslal do hry sedem futbalov. O žiadne tutovky sa ale nejednalo, čo deklarovala aj výška kurzu s hodnotou 1 116,05. A s akou taktikou úspešne zaútočil na viac ako 1 674 EUR? S gólmi! Presne povedané s minimálne troma presnými zásahmi pre sedmičku duelov. Najodvážnejší bol duel v Setúbale s Ferreirou, v ktorom sa aspoň trikrát mali presadiť hostia s kurzom 6,55. Po prvej polovici síce prehrávali 0:2, ale po zmene strán zabrali a potrebné góly do siete hostí nasypali. Paráda, čo myslíte?

Odvážny vklad zarobil 9 075 EUR!

Tipér Amaterik1991 sa rozhodne nebál na svoj lístok odpáliť až 500 EUR. Jeho predpoklad útočil na minimálne dva góly v stretnutí v piatich prípadoch, v dvoch zápoleniach aspoň na tri presné zásahy. Stretnutia vyberal najmä v Anglicku a v Španielsku, ale siahol aj po jednom dueli v Českej republike a v Taliansku. Veľmi tesne to bolo napríklad na štadióne Arsenalu Londýn, kedy potrebný a zároveň vyrovnávajúci gól padol až v 84. minúte. Krásny odhad mu vyniesol 9 075 EUR!

Borci svoje tikety zverejňujú v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte okamžite 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite jedinečný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR