Sevilla prehrávala s Liverpoolu 0:3. Cez polčas povedal tréner v šatni, že má rakovinu. Zápas nakoniec skončil 3:3! (VIDEO)

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Po prvom polčase včerajšieho duelu Ligy Majstrov medzi Sevillou a Liverpoolom sa zdalo byť rozhodnuté. Domáci prehrávali už 0:3.

Potom však podľa viacerých zdrojov zo Španielska prišiel do šatne tréner Eduardo Berizzo a povedal: Mám rakovinu prostaty!

Jeho zverenci následne dali do druhého polčasu úplne všetko a gólom z nadstaveného času nakoniec vyrovnali na 3:3. Všetci hráči pri oslave naskákali práve na trénera Berizzeho.

Museli sme ukázať úplne iný prístup kvôli našim fanúšikom, ktorí nás vždy podporujú a najmä kvôli nášmu trénerovi Berizzovi. Práve on nás nasmeroval na tú správnu cestu, pri boji s chorobou teraz budeme stáť stále pri ňom. , povedal po zápase argentínsky stredopoliar Ever Banega.