Shakira vyhrala Latinské Grammy za skladbu o Piquém. Cenu jej odovzdal Sergio Ramos

Iné

autor hetrik.sk

Shakira vyhrala Latinské Grammy za skladbu o Piquém. Cenu jej odovzdal Sergio Ramos
Zdroj: Instagram/Sergio Ramos, X/ShakiraMedia

Gerard Piqué má zrejme po nálade. Na ceremoniáli Latinských Grammy Awards získala kolumbijská speváčka Shakira vo štvrtok večer cenu pre najlepšiu skladbu roka.

Populárny song je považovaný za diss track na adresu práve jej bývalého partnera. Na Youtube prekonal niekoľko rekordov a aktuálne má už viac ako 600 miliónov prehratí.


Kuriózna stiuácia nastala aj priamo na pódiu, keď cenu Shakire odovzdával Sergio Ramos, teda Piquého odveký rival z Realu Madrid. 37-ročný stopér aktuálnej pôsobiaci v Seville neskôr pridal na Instagram aj spoločnú fotku.

Skladba "Bzrp Music Sessions, Vol. 53", na ktorej Shakira spolupracovala s argentínskym DJ Bizarrapom je plná ostrých slov na adresu bývalého priateľa, hoci ho v texte priamo nespomína.

Sergio Ramos a Gerard Piqué patrili dlhé roky medzi opory španielskej futbalovej reprezentácie, s ktorou získali titul na Majstrovstvách sveta aj Európy.

V dueloch El Clásica medzi Realom Madrid a Barcelonou to však bolo už o niečom inom. Spoločné konflikty častokrát vyústili až do zákerných faulov a šarvátok.