Škriniar reaguje na spornú penaltu proti Ukrajine. Podľa Hamšíka by bola spravodlivá remíza! (VIDEO)

Liga Národov

autor hetrik.sk

Slovenskí futbalisti neuspeli v dnešnom úvodnom zápase v Lige Národov, keď prehrali na Ukrajine s domácim výberom 0:1. O všetkom rozhodla desať minút pred koncom sporná penalta.

Pozrite si reakcie našich hráčov a tiež trénera Jána Kozáka pre RTVS.

Marek Hamšík: Bol to zápas na čístú remízu. Bohužiaľ, rozhodca v závere odpískal penaltu a tá rozhodla.

Odohrali sme vyrovnaný a kvalitný zápas, len škoda, že sa hralo bez divákov. Oba tímy mali pred sebou rešpekt, ťažko sa presadzovalo v ofenzíve.

Milan Škriniar: Podľa mňa to na penaltu nebolo. Súperov hráči si loptu posunul a dostával sa predo mňa, ja som iba roztiahol ruky a on cezo mňa prepadol.

Je to škoda, pretože sme celý zápas dobre bránili. Mali sme aj nejaké šance a pološance, žiaľ, nepadlo to tam. Nebol to z našej strany zlý výkon. Teraz nám nezostáva nič iné, iba vyhrať zostávajúce zápasy a o to sa budeme snažiť.

Ján Kozák: Zápas ukázal, ze sa stretli dve kvalitné mužstvá. Vyvíjalo sa to tak, ako sme si predstavovali, takže chlapcom nemôžem nič vyčítať. Škoda, že viaceré vecí, najmä v prvom polčase, sme nedotiahli do konca.

Keď sme začínali mať prevahu, prišiel pokutový kop a prehrali sme. Bol to typický remízový zápas, ktorý sa skončil našou prehrou. Cítime teda veľké sklamanie, nezaslúžili sme si prehrať.