Milan Škriniar: Stano Lobotka pôjde v lete do Barcelony alebo Realu. Najlepšie by bolo, keby sme sa tam stretli!

Premier League

80 zobrazení

Milan Škriniar: Stano Lobotka pôjde v lete do Barcelony alebo Realu. Najlepšie by bolo, keby sme sa tam stretli!

Slovenský obranca Milan Škriniar práve dnes oslavuje svoje ešte iba 23. narodeniny. O hviezdu Interu Miláno sa už dávnejšie zaujímavú tie najväčšie kluby na svete.

Na ich čele je napríklad Barcelona, Real Madrid a oba kluby z Manchestru. V zime však takýto prestup nepripadal do úvahy.

Lobotka Skriniar

Počas leta to však už vyzerá reálnejšie. V najnovšom rozhovore pre denník šport to potvrdil samotný hráč.

V zime boli viaceré šumy, ale ja som nikdy nerozmýšľal nad tým, že by som chcel odísť. V zime určite nie. Bol som rád, keď klub povedal, že ma chce a nikam ma nepustí. Chcem sa naďalej rozvíjať v Interi a uvidíme, čo bude v lete.
 
Pre seba som si vravel, že keď ma klub nepustí, rád ostanem, a keď ma bude chcieť uvoľniť, pôjdem. 

Ktorý klub je jeho snom?

Skutočne neviem... Najväčšie lákadlá sú Real a Barcelona, ale aj manchesterské kluby sú top. Premier League je najvyrovnanejšia súťaž na svete, hoci práve v tejto sezóne je City suverénne. Ťažko by sa mi rozhodovalo. Verím, že ak už niekam pôjdem, bude to do klubu, kde budem mať reálnu šancu hrávať.

Čo hovorí na výkony Stana Lobotku?

Ja som mu povedal, že v lete pôjde do Barcelony alebo do Realu. Tam ho vidím ja. Najlepšie by tam bolo sa stretnúť... (Smiech)

Keď som hrával ja v Žiline a on v Trenčíne, nikdy by sme si nepomysleli, že sa raz budeme baviť o takýchto veciach. V podstate sme stále ,vyhúkaní´ z toho, že sa v súvislosti s nami píše a hovorí o záujme Barcelony či Realu. Kiežby by to – možno už v lete - bola naozaj pravda...