Martin Škrtel reaguje na ukončené derby medzi Trnavou a Slovanom

Fortuna Liga

Martin Škrtel reaguje na ukončené derby medzi Trnavou a Slovanom

Kapitán Spartaka Trnava vo včerajšom derby proti Slovanu Bratislava Martin Škrtel sa rozhodol na Instagrame zverejniť svoje stanovisko k incidentu medzi fanúšikmi.

Včera sme boli svedkami toho, čo nemá s futbalom ani športom nič spoločné!!! Ostro ODSUDZUJEM a ABSOLÚTNE SA NESTOTOŽŇUJEM s tým, čo sa udialo!!!

Miesto dlho očakávaného zápasu, ktorý mal byť sviatkom pre hráčov aj fanúšikov oboch mužstiev sme sa prizerali aréne plnej chaosu, arogancie a agresivity. Rovnako chcem upozorniť na fakt, aby v žiadnom prípade nebola spájaná pieseň a video natočené k 20. výročiu založenia fanúšikovskej skupiny Spartaka Trnavy s včerajšími udalost'ami.

Zámerom tohto videa nebolo vyburcovať fanúšikovskú základňu Spartaka už žiadnom prípade konkurenčných klubov. Preto by som bol nerád, aby sa tocelé vyťahovalo z kontextu a spájalo so včerajšími udalosťami na štadióne.

Preto ešte raz zdôrazňujem, že som zásadne proti akýmkoľvek prejavom násilia odsudzujem včerajšie správanie týchto agresívnych ľudí, ktorí nemajú čo na štadiónoch robit!