Skvelá správa pre futbalových fanúšikov. Liga Majstrov smeruje k veľkému operátorovi

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Skvelá správa pre futbalových fanúšikov. Liga Majstrov smeruje k veľkému operátorovi

Prestížne zápasy z Ligy Majstrov, španielskej La Ligy, talianskej Serie A či nemeckej Bundesligy si bude môcť vychutnať viac slovenských divákov.

Televízne športové programy Nova Sport 3 a Nova Sport 4 oficiálne prichádzajú do ponuky ďaších dvoch operátorov, Skylinku a freeSATu.


Oba programy budú dostupné od balíčka Kombi+ v satelitnej službe, v internetovej televízii v Skylink Live TV.

Doposiaľ ich pritom mohli sledovať iba zákazníci Telekomu a Digi. Neskôr ich doplnil ešte Orange (IPTV).

V ponuke jedného z najväčších slovenských operátorov tak po novom nájdeme futbalové prenosy zo všetkých najprestížnejších súťaži: Premier League, Liga Majstrov, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1.


Od stredy 13. 9. si zákazníci Skylinku budú môcť vychutnať skvelý futbal nielen s Premier League na programe CANAL+ Sport, ale tiež s Ligou majstrov, LaLigou, Bundesligou a Seriou A na programoch Nova Sport 3 a 4 vrátane zvučnými menami nabitej saudskoarabskej ligy na programoch Sport1 a Sport2.

Programy Nova Sport 3 a 4 budú dostupné od balíčku Kombi+ (aktuálne 17,90 € mesačne na satelitnej platforme a 15,90 € mesačne v internetovej televízii Skylink Live TV), ktorý obsahuje ďalšie TV programy s prenosmi F1, Moto GP, NHL a NBA, oznámil Skylink na svojej webstránke.

Foto: skylink.sk, Twitter/Premier League, UEFA Champions League