Skvelá výhra 20 000 EUR za 20 centov! Vo vzduchu ale viselo 139 000 EUR!

Futbal

autor hetrik.sk

Týmto tiketom žila najväčšia tipérska komunita od minulého utorka. Tipér mrakiss naložil do Tiket arény nenápadný mix desiatich zápasov za 20 centíkov, a potom sa začali diať veci.

Má snáď almanach športových výsledkov 2018? Schováva pod posteľou krištáľovú guľu? Borci v najväčšej tipérskej komunite si rýchlo všimli, že sa v Tiket aréne schyľuje k niečomu veľkému. Nemohli však prísť na to, ako sa tipérovi s prezývkou mrakiss podarilo namixovať taký skvelý tiket.

Cesta za desiatkami tisíc eur? Dôležité je veriť!

Svoju životnú jazdu zahájil dvoma remízami na olympijskom hokejovom turnaji. Cez víkend sa v najväčšej komunite tipérov už takmer nehovorilo o ničom inom a jeho kolegovia sa začali famóznym tipom v Tiket aréne inšpirovať. V utorok už tak viac ako sto tipérov spolu s mrakissom fandili tiketu, na ktorom v tej dobe svietilo sedem trafených zápasov.

Ostávali tri posledné. Dve remízy v Tipsport extralige a tri góly v prvom polčase duelu Arsenal vs. Manchester City. Vo vzduchu viselo neuveriteľných 139 000 EUR. Siahni po cash oute a vezmi si skvelú tisícku, radili mu kolegovia. Lenže mrakiss na nich nedal a zachoval ľadové nervy.

Ľadové nervy vs. nervy na ľade

Za pár hodín mal ale nervy na ľade. Třinec totiž horko ťažko stihol v Chomutove vyrovnať v čase 59:53. Vtedy asi tipér mrakiss usúdil, že už bolo dosť adrenalínu a použil cash out. Ten mu umožnil vybrať výhru hneď a nespoliehať sa na posledný zápas. Bohužiaľ pre neho Citizens nastrieľali Arsenalu „trojku“ už do polčasu, a mohli tak spečatiť fantastickú výhru 139 000 EUR. Lenže toto sklamanie sa tipérovi mrakiss znášalo o dosť ľahšie, keďže vedel, že za 20 centov vyhral famóznych 20 000 EUR .