Šláger LaLigy: Roztancuje biely balet atlétov?

Primera Division

Šláger LaLigy: Roztancuje biely balet atlétov?

Španielska LaLiga sa hlási o pozornosť. V závere týždňa sa do seba pustí Atlético a Real. Kto ovládne mestské derby? Natipujte si a sledujte horúci futbalový hit v priamom prenose na TV Tipsport! O drámu istotne nebude núdza… Atléti sú v tabuľke prví, nazbierali 58 bodov, o päť viac ako tretie pusinky. Simeoneho partia má navyše o jeden odohraný zápas menej, takže Zidanovi zverenci musia poriadne zabrať, aby so svojím rivalom nestratili kontakt. Podarí sa bielemu baletu znížiť stratu? Užite si nedeľnú bitku s live stávkami!

Ako to vidia tipéri?

NavrcK7 ale napríklad so žiadnou gólovou explóziou v tomto súboji nepočíta a s kurzom 1,67 zanalyzoval under 2,5: „Atlético má každoročne najlepšiu obranu v lige. Vo väčšine bitiek im na zbieranie bodov stačí spravidla len jeden presný zásah. Proti Realu môžeme očakávať opatrné derby, ktoré bude chudobné na góly.“

Biely balet trápi maródka

Pusinky stále čelia maródke niektorých dôležitých opôr (Ramos, Hazard či Carvajal) a bude veľmi zaujímavé sledovať, ako sa s tým dokážu vysporiadať. Fit by na nedeľu mohol byť útočník Karim Benzema.

Je nutné však poznamenať, že biely balet zdobí lepšia forma, neprehral šesť zápasov v rade (bilancia 5–1–0). To Suárezova družina také presvedčivé výsledky nemá (2–2–2). V aktuálnom ročníku elitnej španielskej súťaže si to tieto tímy už raz rozdali a z víťazstva sa tešil kráľovský klub (2:0).

Ktorá časť hlavného mesta Španielska bude oslavovať teraz? Rozhodnite na tiketoch!

Pridajte sa  k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!