Sledujte Dortmund - Bayern naživo na TV Tipsport a tipnite si!

Bundesliga

autor hetrik.sk

Sledujte Dortmund - Bayern naživo na TV Tipsport a tipnite si!

V sobotu večer zbystria všetci fanúšikovia dobrého futbalu. Program 11. kola Bundesligy postavil proti sebe odvekých rivalov Dortmund a Bayern! Kto sa bude môcť popýšiť skalpom úhlavného nepriateľa? Der Klassiker je tu a vy ho môžete sledovať naživo na TV Tipsport   !

V tejto sezóne sa už jedno derby odohralo, zo zisku Superpohára sa po penaltovej rulete radovali hráči Bayernu. Minulý ročník sa vo vzájomných dueloch v rámci Bundesligy darilo domácim tímom. Ako to dopadne tentokrát? Najväčšia tipérska komunita je presvedčená o výhre Bavorov v kurze 2,12 !  

Tipér kafffe8 to vidí takto: „Dortmundu sa nedarí v lige, ani v Lige majstrov. Má deravú obranu, viazne mu kombinácia, a to na Bayern, ktorý po výmene trénera šlape ako hodinky, stačiť nebude. Momentálna forma je na strane Bavorov – nedostávajú góly a aj po psychickej stránke sú na tom lepšie,“ napísal vo svojej analýze . Súhlasíte s jeho tipom výhra Robbena a spol. v rámci stávky bez remízy (1,55)?

Radi by ste si aj vy užívali všetky výhody jedinečnej tipérskej komunity a k tomu sledovali tisícky priamych prenosov na TV Tipsport? Nie je nič jednoduchšie, zaregistrujte sa  a získajte vstupný bonus až 999 EUR!

Bayern Dortmund