Sledujte El Clásico v priamom prenose!

La Liga

autor hetrik.sk

Sledujte El Clásico v priamom prenose!

V Španielsku sa to veľkými derby len tak hemží. V semifinále Copa del Rey bola Barcelona proti Realu Madrid lepšia (výsledky 1:1 a 3:0). Hlavne stredajšia „trojka“ z domáceho Santiago Bernabéu musí pusinky riadne hrýzť. Oklepú sa do soboty? Na programe je totiž ďalšie El Clásico! Tentokrát v La Lige, kde má Barca na svojho úhlavného nepriateľa náskok deviatich bodov. Využije biely balet domáce prostredie? Alebo sa behom pár dní nič nezmení? Tipnite si na víťaza a sledujte priamy prenos TU!

Odkedy odišiel z Realu Cristiano Ronaldo a tréner Zinedine Zidane, odohrali sa tri El Clásica. Ani v jedno biely balet neuspel a inkasoval v nich až 9 gólov. Navyše na Modriča a spol. čaká v utorok ďalší dôležitý súboj – odveta osemfinále Ligy majstrov.

„Balet stráca na Barcu deväť bodov, zo španielskeho pohára bol vyradený a pri kvalite iných tímov nemá šancu na úspech ani v Lige majstrov. Značka Real už jednoducho nie je, čo bývala. Po pár dňoch sa tak môže zopakovať triumf Kataláncov,“ tuší vo svojej analýze Maserati (v kur ze 1,83). Súhlasíte?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite aj vy, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a k tomu zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!