Sledujte prestížne madridské derby naživo!

Primera Division

autor hetrik.sk

Sledujte prestížne madridské derby naživo!

Po stredajšej Barcelone v španielskom pohári sa Real Madrid postaví ďalšiemu top rivalovi - Atléticu. Zvládne biely balet pikantnú ligovú bitku 23. kola? Sledujte priamy prenos medzi druhým a tretím celkom tabuľky v priamom prenose na TV Tipsport!

Biely balet vyhral na pôde svojho mestského rivala jediný raz z posledných deviatich súťažných zápolení. Ako to dopadne tentokrát? Tipér zbigi to vidí v analýze nasledovne: „Atléti sú druhí, na Barcu strácajú šesť bodov a doma ešte neprehrali (z 11 zápasov 9 × zvíťazili). A Real? Ten zatiaľ neukazuje výkony ako v minulých rokoch a z elitnej päťky La Ligy má najviac inkasovaných gólov (skóre 37:26). Jednotka a minimálne tri góly,“ zanalyzoval kurz 3,81 tipér zbigi. Necháte sa inšpirovať?

„Očakávam, že to bude zápas podobný tomu prvému v tejto sezóne. Ten skončil bez gólov. Real už nemá tú silu dopredu, ktorú mal. Musí hrať opatrnejšie, obzvlášť proti Atléticu, ktoré, keď dá úvodný gól, je to pre súpera obrovský problém,“ prognózuje opatrný duel s maximálne dvoma gólmi Dusin77 (1,83). A ako to vidíte vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite aj vy, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a k tomu zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!