Slovan Bratislava má na lane jedného z najlepších strelcov poslednej sezóny

Niké Liga 2024/25

autor hetrik.sk

Slovan Bratislava má na lane jedného z najlepších strelcov poslednej sezóny

ŠK Slovan Bratislava počas letného prestupového obdobia podpísal hneď niekoľko zvučných mien.

Slovenský majster bude môcť v novej sezóne počítať s menami ako Kevin Wimmer, Milan Borjan (hosťovanie), Marko Tolič (hosťovanie), César Blackman či Kyriakos Savvidis.Poslední dvaja menovaní prichádzajú z konkurenčných tímov zo Slovenska, Blackman z Dunajskej Stredy a Savvidis zo Spartaka Trnava.

A práve od odvekého rivala by "Belasí" mohli získať ďalšie útočné eso. Podľa známeho účtu sa sociálnej sieti Twitter "Futbalové Zákulisie" má Slovan Bratislava rokovať s Abdulrahmanom Taiwom.

24-ročný Nigérijčan bol v uplynulej sezóne v "Malom Ríme" na hosťovaní z dánského tímu SönderjyskE.


Spartak mal disponovať opciou na trvalý prestup pre svojho najlepšieho strelca, no podľa komentátora TV Markíza Andreja Zvolenského chýbali financie na uskutočnenie transféru.

Chopiť šance by sa tak mohol Slovan Bratislava. Príchod ďalšieho ofenzívneho hráča potvrdil po poslednom prípravnom zápase s Rapidom Bukurešť aj tréner Vladimír Weiss starší.

Taiwo skončil v sezóne Fortuna Ligy 2022/23 na štvrtom mieste medzi najlepšími strelcami súťaže (14 gólov). Ďalších 5 gólov pridal v Slovnaft Cupe. Trhová hodnota útočníka je podľa transfermarkt.com 500 tisíc eur.

Foto: Instagram/ŠK Slovan Bratislava