Slovan Bratislava reaguje na údajný odchod trénera Weissa do Azerbajdžanu

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Slovan Bratislava reaguje na údajný odchod trénera Weissa do Azerbajdžanu
Zdroj: skslovan.com

Vedenie ŠK Slovan Bratislava sa rozhodlo reagovať na medializované informácie o možnom odchode trénera Vladimíra Weissa staršieho na lavičku reprezentácie Azerbajdžanu.

Prečítajte si oficiálne stanovisko slovenského majstra spolu s vyjadrením generálneho riaditeľa klubu Ivana Kmotríka mladšieho.


V médiách odznela informácia, že by sa tréner Weiss už mal nachádzať na rokovaniach mimo Slovenska. Nie je pravda, že tréner Weiss by mal byť na rokovaniach v Baku, ako uvádzajú médiá, je doma na Slovensku, vyhlásil Ivan Kmotrík ml.

ŠK Slovan však má vedomosť o záujme o služby Vladimíra Weissa st. zo zahraničia. Viem o medializovanom záujme, Vladimír Weiss st. ma informoval o ponuke, ktorú obdržal. Spoločne sme sa o tejto téme rozprávali a jedným dychom môžem zdôrazniť, že z nášho rozhovoru vyplynulo, že tréner chce zostať a pokračovať v Slovane.

Ako som sa však už niekoľkokrát vyjadril, pre rast klubu sú nevyhnutné určité zmeny, v čom sa s trénerom Weissom zhodujeme. Obaja chceme napĺňať potenciál, ktorý v Slovane vidíme. Na najvyššej úrovni klubu prebiehajú debaty o ďalšom fungovaní Slovana, a verím, že sa všetky veci v krátkom čase vyriešia, aby Slovan mohol ďalej napredovať.

Rovnako verím, že spomínané diskusie prinesú pozitívny výsledok. Za mňa môžem povedať, že tréner Weiss má moju plnú dôveru. Verím, že spoločne postavíme do novej sezóny silné a kvalitné mužstvo, a budeme opäť úspešní, doplnil generálny riaditeľ pre web skslovan.com