Slovan – Košice: vykradnú sa navzájom?

Tipos Extraliga

Slovan – Košice: vykradnú sa navzájom?

Hokejistov Košíc čaká v 14. kole Tipsport Ligy zápas na ľade Slovanu Bratislava. Tímy sa spolu stretli už v prvom kole tohto ročníka v Košiciach, odkiaľ si Slovan odviezol výhru 2:1. Slovan je momentálne na 2. mieste tabuľky, Košice v posledných dvoch kolách zaváhali proti Popradu (2:3pp) a Detve (1:4). Nepochybne však budú chcieť atakovať prvé miesto aj naďalej, výhra nad konkurentom a zároveň aj historickým rivalom by preto chutila obom z tímov! Veríte viac Slovanu alebo Košiciam? Tipnite si a nabitý duel z našej najvyššej hokejovej súťaže sledujte na TV Tipsport. Preukážte svoj um aj v live tipovaní!

Ako môžete Tipsport Ligu u nás sledovať? Stačí sa zaregistrovať u Tipsportu a máte streamy na sedem dní zadarmo. Po uplynutí siedmich dní si stávkou za 1,20 € aktivujete streamy na 30 dní. K stávke môžete využiť 15 €, ktoré vám dáme zadarmo za dokončenie registrácie.

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita má jasno: toto hokejové derby ovládne Slovan! Pri kurze 2,10 mu verí 80 % tipujúcich. 12 % tipuje pri kurze 4,30 remízu a iba 8 % tipérov verí Košiciam s kurzom 2,64. Ďalšou z najtipovanejších príležitostí je tip na aspoň 5 gólov v stretnutí s kurzom 1,54.

Zaujímavý tiket vymyslel tipér miskin71, kam naskladal dokopy 20 hokejových zápasov. Vybral si zo zápasov českej, slovenskej a nemeckej najvyššej ligy a za 1,36 € zamieril na odmenu vo výške 627 €. V Bratislave však potrebuje, aby sa na štadióne Ondreja Nepelu aspoň päťkrát zatriasla sieť. Zastrieľajú si Slovan s Košicami, alebo uvidíme slabšiu gólovú nádielku ako v ich prvom vzájomnom stretnutí tejto sezóny? 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!