Slovan Bratislava oficiálne predstavil prvú veľkú letnú posilu

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Slovan Bratislava oficiálne predstavil prvú veľkú letnú posilu

ŠK Slovan Bratislava v nedeľu oficiálne predstavil svoju prvú veľkú letnú posilu.

Je ňou bývalý hráč Spartaka Trnava Kyriakos Savvidis. Grécky stredopoliar podpísal v hlavnom meste zmluvu na tri roky.Náš stred pola prichádza posilniť dvadsaťsedem ročný odchovanec gréckeho klubu PAOK Solún, Kyriakos Savvidis, ktorý obliekal vo svojej kariére dres dvoch slovenských klubov. No veríme, že práve s tým belasým dosiahne tie najväčšie úspechy.

Pre mňa osobne to bol dokonca najlepší hráč nášho odvekého rivala. Jeho bojovnosť, líderstvo a zanietenosť bolo na trávniku radosť sledovať. Už dlhšie som si ho u nás vedel predstaviť. Verím, že naša spolupráca bude úspešná a spoločne dosiahneme mnoho športových úspechov.


Máme pred sebou opäť jasne stanovenú métu, ktorú chceme aj za pomoci vás dosiahnuť. Preto treba priniesť do kádra kvalitu a poučiť sa z predchádzajúcej sezóny. Robíme maximum, aby to naozaj stálo za to, napísal na Instagrame generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík mladší.

Dnes je to však iba začiatok. Môžete sa tešiť na ďaľšie vzácne posily, ktoré postupne predstavíme. Prajem ešte peknú nedeľu všetkým našim fanúšikom. SPOLU SME SLOVAN!, doplnil pre oficiálnu stránku skslovan.com.

Foto: skslovan.com, Instagram/Ivan Kmotrík ml.