Slovanisti napadli fanúšikov Trnavy na ceste z Viedne. Takýmto príspevkom sa ešte pochválili na Facebooku!

Európska Liga

Slovanisti napadli fanúšikov Trnavy na ceste z Viedne. Takýmto príspevkom sa ešte pochválili na Facebooku!

Včerajší triumf Spartaku Trnava nad Austriou Viedeň poznačil aj konflikt medzi fanúšikmi. Na výjazd do Rakúska totiž putovala aj skupinka Slovanistov, ktorí majú práve s Austriou družbu.

Údajne provokácie mali nastať už pred zápasom, keď musela zasahovať polícia. K hromadnému stretu však nemalo prísť. 

Takto to okomentoval jeden z fanúšikov Trnavy na Facebooku:  Hodinu a pol pred zapasom sa promenadujeme pred sektorom domacich, v nakupnom centre. Ja neviem. Kam som mal ist tu slavnu chuliganku usp jkg hladat??? Do dunaja??? Alebo na kolotoce????

Ti mladi aspon prisli a zakricali jebat Trnavu. To, ze potom vsetci az na dvoch vytvorili svetovy rekord v sprinte je fakt, na ktory mam cca 200 okolokukajucich svedkov. 

Zvládne Trnava aj domácu odvetu proti Austrii Viedeň? Tipnite si a získajte bonus 2000€!

Po zápase však mali Slovanisti napádnúť autobus Trnavčanov, ktorý bol zastavený na pumpe. Takýmto príspevkom sa pochválil Ultras Slovan na Facebooku:

Dnes pri prilezitosti zapasu Europskej ligy, Austria Wien - Spartak Trnava, vycestovala do Rakuska aj ekipa Slovanu a Brna. V pocte nieco cez 90 ludi v niekolkych mensich skupinach sledujeme dialnicu a okolie stadiona.  Spartak pred stadionom a na niekolkych miestach dostava oklep a prichadza o suveniry.

Na spiatocnej ceste este niekolko aut USP a JKG na pumpe napada auta a autobus Spartaku. Vzhladom na to, ze Trnava odmieta vystupit, letia do autobusu svetlice a rozne predmety, a bijeme aspon tych, ktorych sa podarilo dostat von a tych co sa nachádzali priamo na pumpe a v jej okoli.