Slovenská dvadsaťjednotka do semifinále ME 2017?

EURO U21 2021

Slovenská dvadsaťjednotka do semifinále ME 2017?

Slovenskí mladíci predvádzajú na majstrovstvách Európy vynikajúce výkony. Po tom čo zdolali domáce Poľsko 2:1, nedokázali pretaviť vyrovnanú partiu s favorizovaným Anglickom do bodového zisku (1:2).

V poslednom zápase skupiny tak Sokolíci potrebujú zdolať švédskych rovesníkov. Podarí sa im to?  Uvidíme v rozhodujúcej bitke proti „Tre Kronor“ opäť aspoň 3 góly? Tipnite si a postupové šance Zreľáka a spol. kontrolujte v  live stávkach !

Ako vidí dôležité stretnutie najväčšia tipérska komunita? 45 % jej členov je presvedčených o výhre Slovenska (3,00), 26 % tipérov očakáva remízu (3,50) a 29 % stratégov verí Švédsku (2,36). Čo pošlete na tiket vy? Borec Gasorek22 vo svojej analýze  napísal: „Posledná šanca pre oboch zabojovať o postup. Tu už nie je na čo čakať, od začiatku musia hrať útočný futbal. Preto tipujem, že každý tím strelí gól (1,56).“

Nahliadnite aj vy do tajov najväčšej tipérskej komunity a využite veľké množstvo výhod plynúcich z členstva. Vyskúšajte napríklad populárnu Tiket arénu , v ktorej tipéri zverejňujú svoje tikety. Ešte nie ste v Tipsporte? Zaregistrujte sa  a okamžite získajte vstupný bonus až 999 EUR !

21 ka me 2017