Slovenskí fanúšikovia majú smolu. Liga Majstrov od novej sezóny iba na novovzniknutej platenej TV!

Redakcia
Autor: Redakcia
29. 05. 2018 - 20:22
Zdieľať:

Od novej sezóny nastáva pre fanúšikov krutá realita. Za zápasy Ligy Majstrov si bude treba po novom platiť.

RTVS totiž nedokázala získať práva a tak na obrazovkách verejnoprávnej televízie túto súťaž neuvidíme.

Jedinou možnosťou, ako tieto prestížne stretnutia sledovať je novovzniknutá televízia Orange Sport, ktorá získala práva na ďalšie 3 sezóny. Dostupná bude však iba u operátora Orange.

Práve tento telekomunikačný provider chce rozšíriť svoju ponuku o satelitnú TV, kde bude zaradený aj Orange Sport. Firma taktiež získal internetové práva a bude zrejme ponúkať sledovanie zápasov cez telefón alebo PC.

Primárnym cieľom je vysielať tento obsah exkluzívne na Orange Sport. Sme presvedčení, že konkurencia na slovenskom TV trhu zákazníkom prospeje a nie je udržateľné, aby jeden hráč sústreďoval všetok obsah. , povedal pre Zive.sk manažér komunikácie Orangeu Tomáš Palovský.

Tagy: Slovensko

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.