Slovensko vs. Izrael: Opäť menej ako tri góly?

Liga Národov

autor hetrik.sk

Slovensko vs. Izrael: Opäť menej ako tri góly?

Slovenská reprezentácia v poslednom dueli proti Škótsku odohrala veľmi vágny a nudný zápas (0:1). Teraz by si svoj herný prejav a fanúšikov mohla nakloniť na svoju stranu v Trnave proti súperovi z Izraela. Vo svojej skupine v rámci Ligy národov majú hráči spod Tatier stále len jeden jediný bod a negatívne skóre 2:5. Jeho stredajší sok má o bod viac (3:4). Dokážu v tejto bitke sokoly svojho súpera v tabuľke preskočiť a dostať sa tak na 3. priečku? Ako dopadlo ich prvé vzájomné stretnutie v tejto súťaži? Sokovia si v Netanyai body podelili po remíze 1:1. Budú hráči okolo Hamšíka schopní na štadióne Antona Malatinského v generálke pred finále baráže o EURO poraziť Zahaviho a spol.? Natipujte si na túto bitku a na finálny stav na výsledkovej tabuli ukážte v live tipovaní!

Posledné tri zápasy slovenských zástupcov boli v rovine underu (1:1, 0:0 a 0:1). Dočkáme sa ho aj tentokrát s kurzom 1,66?

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia komunita tipérov sa v tejto bitke spolieha na domácich hráčov. Naplnia sa jej očakávania? Napríklad TomasP3 svoju dôveru vkladá do borcov trénera rakúskeho kouča Ruttensteinera a dáva dvojku bez remízy s kurzom 2,13: „Slovenské mužstvo začína trápiť koronavírus, výnimkou nie je ani tréner Hapal. Chýbať budú Škriniar, Mihálik a iní. S hráčmi Izraelu by mala slovenská družina problémy aj v plnej sile.“ Čo si z bohatej ponuky vyberiete vy? Natipujte si TU!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!