Slovensko získalo proti Švédsku bod. Prehrali sme po vlastnom góle Sekeru v predĺžení! (VIDEO)

MS v Hokeji 2024

autor hetrik.sk

Slovenskí hokejisti predvedli v dnešnom zápase proti Švédsku fantastický výkon, keď po 60-tich minútach uhrali remízu 3:3.

V predĺžení si však obranca Andrej Sekera nešťastne poslal puk do vlastnej bránky a nakoniec tak získavame jeden bod.

Slovensko - Švédsko 3:4 - Góly: 11. Jurčo (Grman, Krištof), 37. Ďaloga (Nagy), 47. Nagy (Krištof, Čajkovský) – 16. Everberg (J. Klingberg, H. Lindholm), 19. Nyquist (Backlund, E. Gustafsson), 25. J. de La Rose (Wikstrand, Kempe)

TIP: Tipujte zápasy Slovenska na MS v hokeji 2018 a získajte zadarmo Bonus 999€ + 15€ na prvé stávky.