Slovenský hokejový reprezentant posiela jasný odkaz Matovičovi

Slovensko Reprezentácia

Slovenský hokejový reprezentant posiela jasný odkaz Matovičovi

Skúsený slovenský hokejový reprezentant Marek Viedenský sa rozhodol reagovať na opatrenia pred šíriacim sa koronavírusom.

Jeho odkaz na Instagrame smerom k Igorovi Matovičovi hovorí za všetko.

Koniec profesionálneho športu sa blíži ak nepomôžete tímom, športovcom, trénerom, súťažiam. Neplačem pre seba ale pre mladých, ktorí tomu venovali život a chcel si tak zarábať. Z jedného dňa na druhý sa z človeka nestane profesionál ale teraz sa pravdepodobne stane z profesionála hobby športovec.

Bohužiaľ na slovensku sa nedajú spraviť bubliny ako NHL, kedže je to úplne o niečom inom. Finančne sa na Slovensku funguje na divákoch na štadióne a sponzorov, čo dajú peniaze aby ich ľudia videli. Nemám riešenie ale zakázať ľudom žiť je rovnako zlé ako žiť v klietke.

OK, zdravie je prvoradé a dokonca som si na 90% istý, že som koronu aj s rodinou mal začiatkom februára. Nebolo to príjemné, takže je fajn že si dávajú ľudia pozor. Tak isto nemám riešenie ako to inak urobiť ale preto niesom zdravotník ale športovec, teda zatiaľ. Pokiaľ sa ľudia čo ma platia nerozhodnú inak. Za čo som rád, že mám stále ešte robotu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#NezabijajteSny @igor_matovic_olano ps: sorry za pravopisne chyby;) bohuzial na slovensku sa nedaju spravit bubliny ako nhl kedze je to uplne o niecom inom financne na svk sa funguje na divakoch na stadione a sponzorov co daju pebiaze aby ich ludia videli .... nemam riesenie ale zakazat ludom zit je to rovnake ako zit v klietke ... ok zdravie je prvorade dokonca som si na 90percent isty ze som koronu aj s rodinou mal zaciatkom februara .. nebolo to prijemne .. takze je fajn ze si davaju ludia pozor ... tak isto nemam riesenie ako to inak urobit ... ale preto som neni zdravotnik ale sportovec teda zatial .. pokial sa nerozhodnu ludia co ma platia inak ... za co som rad ze mam stale este robotu....

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Viedensky (@wiedo25),