Spartaku Trnava sa podaril husársky kúsok. Na Slovensko príde účastník Premier League

Slovensko

autor hetrik.sk

Spartaku Trnava sa podaril husársky kúsok. Na Slovensko príde účastník Premier League
Zdroj: Facebook/SpartakTrnava

FC Spartak Trnava na svojej webstránke oznámil meno prestížneho súpera, ktorý slovenský tím preverí počas letného prípravného zápasu.

A bude to veľká vec, na Slovensko totiž zavíta účastník Premier League, semifinalista Konferenčnej ligy a rovnako tak postupujúci do ďalšieho ročníka Ligy majstrov - Aston Villa.


Futbalový zápas leta! Štvrtý najlepší tím mimoriadne prestížnej a sledovanej britskej Premiere League 2023/24 sa na svojom pripravovanom svetovom turné zastaví počas leta v Trnave! FC Spartak vyzve v sobotu 20.07. o 16:00 na štadióne Antona Malatinského legendárny klub Aston Villa F.C, píše sa na fcspartaktrnava.com.

V aktuálnom tíme španielskeho manažéra Unaia Emeryho (viedol o.i. Paris St. Germain, Arsenal či Villareal) je Argentínčan Emiliano Martínez (Majster sveta 2022 a top branár roka 2022 podľa FIFA), skúsený francúzsky fullback Lucas Digne a stredopoliar Moussa Diaby, belgický internacionál Youri Tielemans (predtým Leicester City) a viacero anglických reprezentantov – medzi nimi aj 27-gólový strelec Ollie Watkins. Kapitánom tímu je ostrieľaný Škót John McGinn.

Predaj vstupeniek na duel medzi Spartakom Trnava a Aston Villou sa začne už v sobotu 15.6. 2024.