Srdcervúci odkaz brata Josefa Šurala po jeho tragickej smrti

Iné

autor hetrik.sk

Srdcervúci odkaz brata Josefa Šurala po jeho tragickej smrti

Veľkou tragédiou skončil návrat futbalistov tureckého Alanyasporu zo zápasu. Dopravnú nehodu neprežil český futbalový reprezentant Josef Šural.

Klub už oficiálne vyradil jeho číslo dresu a taktiež sa rozhodol zabezpečiť jeho rodinu.

Srdcervúci odkaz zanechal na Instagrame jeho mladší brat Jakub, ktorý hráva za Brno.

Nie som za takéto príspevky na sociálnych sieťach a ani neviem či je to vhodné. Cítim ale, že by som ti toho chcel veľa povedať Pepi, no už nemôžem. Tak to musím napísať aspoň sem.

Bol si pre mňa najlepší kamarát, parťák, bojovník, srdciar a najväčší vzor aký budem mať. Nikdy nezabudnem, keď sme po večeroch spolu volali a riešili všetko možné a ani na ďalšie zážitky, je ich asi miliarda.

Pokúsim sa byť aspoň z časti taký otec pre nášho syna ako si bol ty pre tvoje dievčatká a dúfam, že bude mať z teba čo najviac. Deň čo deň budem na teba myslieť a nikdy nezabudnem, milujeme ťa a vždy budeme. Dohliadni tam na nás Brašule!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nejsem pro tyto příspěvky na sociálních sítích, ani nevím jestli je to vhodný, ale proste cítím, ze bych ti toho chtěl tolik říct Pepi a už nemůžu, tak to musím napsat aspoň sem. Byl si pro mě nejlepší kamarád, parťák, bojovník, srdcař a největší vzor jakej kdy budu mít! Nikdy nezapomenu na večery, kdy jsme spolu volali a řešili všechno možný, ani na žádné jiné zážitky, kterých je miliarda! Pokusím se byt aspoň z části takovej táta pro našeho syna jako jsi byl ty pro svoje holčičky a doufám ze toho v sobě bude mít co nejvíc od tebe! Den co den na tebe budu myslet a nikdy nezapomenu, milujeme tě a vždycky milovat budeme, dohlídni tam na nás BRAŠULE! ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Jakub Šural (@jakubsural_15),