Stanislav Lobotka bavil na tlačovke: Prišiel by som aj so zlomenou rukou, aspoň sa nerieši moja váha

EURO 2024

autor hetrik.sk

Stanislav Lobotka bavil na tlačovke: Prišiel by som aj so zlomenou rukou, aspoň sa nerieši moja váha
Zdroj: Facebook/Šport v RTVS

Slovenská futbalová reprezentácia už vo štvrtok odohrá predposledný kvalifikačný zápas o účasť na ME 2024 na domácej pôde proti Islandu.

Na zraz prišiel tradične v dobrej nálade stredopoliar talianskeho Neapolu Stanislav Lobotka. Na pondelňajšej tlačovej konferencii prehovoril 28-ročný Trenčan aj o nedávnom zranení.


Čo sa vlastne stalo?

V zápase Ligy Majstrov s Unionom Berlín mi protihráč skočil na ruku a trafil nerv. V danom momente to bolo dosť bolestivé. Netrafil mi však kosť a ani nič vážnejšie, takže som v poriadku.

Neobával sa, že by nemohol nastúpiť za Slovensko?

Prišiel by som, aj keby mám zlomenú ruku. Prišiel by som sem, aj keby neviem čo by sa muselo stať... V tom momente som cítil iba bolesť, našťastie bolo všetko v poriadku.


Fanúšikovia na Slovensku riešili jeho zdravotný stav

Aspoň neriešili moju váhu a riešili ruku. Už sme sa v tomto posunuli, to som rád. Ja som to popravde ani neriešil, či to niekto videl. Bol som rád, že to nebolo nič vážne. Som rád, že sa ľudia zaujímali o moje zdravie.

Zápas s Islandom na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave je na programe 16.11. o 20:45. V televízii ho bude vysielať RTVS Šport.

Vo videu nižšie si môžete pozrieť tlačovú konferenciu s Lukášom Haraslínom, Ondrejom Dudom a Stanislavom Lobotkom

Vtipnú poznámku Lobotku nájdete v čase od 32:25.