Štartuje Bundesliga! Uvedie sa Bayern výhrou?

Bundesliga

autor hetrik.sk

Štartuje Bundesliga! Uvedie sa Bayern výhrou?

Bayern Mníchov kraľuje Bundeslige posledných šesť rokov. Ovládne aj sezónu 2018/19? Alebo sa tentoraz bude radovať konkurencia (v kurze 5,15)? Tipnite si a sledujte všetky zápasy najvyššej nemeckej súťaže naživo na TV Tipsport! Kolotoč priamych prenosov sa roztočí už dnes večer, kedy sa Bavori postavia Hoffenheimu. Zaskočí vlani tretí tím tabuľky domáceho favorita?

Ako to vidia tipéri?

Borci z najväčšej tipérskej komunity sú v úvodnom stretnutí novej sezóny prestížnej futbalovej ligy presvedčení o výhre domácich futbalistov (kurz 1,23). Zvládnu to? Obhajca titulu na úvod nezakopne, minimálne jeden gól ale dostane. Takto to vidí vo svojej analýze martin128 a k tipu v kurze 2,36 dodáva: „Bayern s Ribérym, Robbenom, Lewandovskim, Kimmichom a Neuerom v zostave len ťažko nájde niekoho, kto by ho zosadil z trónu. Potvrdí to hneď v prvom kole. Na druhej strane - Hoffenheim vie, aké to je dať mu gól. V minulej sezóne ho dokonca doma porazil 2:0! Vonku však padol 2:5...“

Mimochodom, poľský útočník Robert Lewandowski bol vlani s 29 gólmi naj strelcom ligy. Bude ním aj tento rok pri kurze 1,50? Využite rozšírenú ponuku na Bundesligu!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!