Štartuje Play-Off Tipsport Ligy: Všetky zápasy môžete teraz sledovať úplne zadarmo!

Tipos Extraliga

Štartuje Play-Off Tipsport Ligy: Všetky zápasy môžete teraz sledovať úplne zadarmo!

Už v tento piatok štartuje vrchol hokejovej sezóny na Slovensku, Play-Off Tipsport Ligy 2015/2016.

O Pohár Vladimíra Dzurillu budú bojovať od štvrťfinále dvojice: Košice (1) vs Martin (8), Nitra (2) vs Žilina (7), Zvolen (3) vs Poprad (6) , Banská Bystrica (4) vs Trenčín (5).

O hokej tak bude v najbližšie obdobie naozaj postarané. Prvé dve série štartujú už v piatok (11.3.2016) a v sobotu (12.3.2016). Celé štvrťfinále bude mať vždy začiatok o 17:00.

Tipsport Liga Play-Off Online Stream

S Play-off prichádza aj novinka Riša Lintnera v podobe novej aplikácie Tipsport Ligy. Stiahnuť si ju môžete TU.

TV prenosy bude vysielať RTVS na Dvojke a každý hrací deň sa môžeme tešiť na jeden zápas.

Počas prvých 8 hracích dní bude každá séria v priamom prenose dvakrát, z toho uvidíte každého z účastníkov play off aspoň raz v domácom prostredí. Zápasy budeme vyberať podľa priebehu jednotlivých sérií, prioritne pôjdeme po tzv. mečbalových zápasoch, ktoré môžu ukončiť sériu.

Samozrejme budeme prihliadať aj na priebeh jednotlivých sérií. Ako prvý vám ponúkneme priamy prenos zo stretnutia Košice - Martin už 11. marca o 16:45 na Dvojke. , píše RTVS na Facebooku.

Ak však chcete sledovať iný zápas, je tu možnosť online streamu. Doteraz bol možný iba platený stream na Huste.tv.

Skvelú novinku však pripravila TV Tipsport pred Play-off, keď bude na internete vysielať úplne všetky zápasy a to úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať na TV Tipsport.

Stream je úplne rovnaký ako na Huste.tv, jediný rozdiel je v tom, že tu je dostupný zadarmo. Môžete si zvoliť klasicky 3 rôzne kvality.

Okrem Tipsport Ligy môžete sledovať aj všetky zápasy NHL a to bez sekania. Problém nebudú mať ani diváci na mobiloch a tabletoch, pre ktorých je pripravená prehľadná mobilná aplikácia. Prenosy Vám tak neuniknú už ani na cestách.

Všetko je to zadarmo, jedinou podmienkou je vložiť si pár Eur na tipovanie, čo určite väčšina z Vás aj využije. Dokonca nemajú ani manipulačný poplatok a k prvemú vkladu Vám dajú aj zaujímavý Bonus.

V ich televízii teda okrem spomínaného NHL môžete sledovať každý jeden zápas zo Španielskej Ligy, Talianskej Ligy, Nemeckej Ligy. Nechýba ani hokejová KHL a aj Česka Liga.

Ak teda chcete nadobro vyriešiť problém so sledovaním zápasov na internete, stačí sa Zaregistrovať cez tento odkaz na TV Tipsport.

Nezabudnite teda na štart Play-Off Tipsport Ligy s menani ako Handzuš, Bartečko, či Stümpel. Už zajtra to vypukne!