Štartuje Pyramída: Na vrchole leží najmenej 600 000 EUR!

Ostatné

Štartuje Pyramída: Na vrchole leží najmenej 600 000 EUR!

Začína unikátna tipovacia súťaž Pyramída. Hlavná výhra je minimálne 600 000 EUR! Ako ju môžete dosiahnuť? Trafte v každom kole z 10 kôl Pyramídy požadovaný kurz a skvelá výhra je vaša. Odmenu skrýva aj 7. kolo – pokiaľ ním úspešne prejdete, dostanete prémiu 600 EUR. Ste pripravení? Založte si účet v Tipsporte a vystúpte si na pre fantastickú výhru.

Súťaž môžete hrať online aj na pobočkách. Zúčastniť sa jej môžu tipéri s trvalým  kontom a účastníci vernostného programu Tipkonto.

Systém hry je pritom nasledovný: Natipujte si tiket aspoň za 2 EUR a zaraďte ho do Pyramídy. Na pobočkách požiadajte o zaradenie tiketu do súťaže obsluhu. Nezáleží na druhu tiketu, dôležitý je požadovaný minimálny kurz. Počítajú sa predzápasové stávky ako aj live stávky. Hranie online a na pobočke môžete počas jednej Pyramídy, samozrejme, ľubovoľne striedať (napríklad jedno kolo online, druhé na pobočke).

Každá Pyramída sa skladá z 10 kôl. V jednotlivých kolách musíte trafiť požadovaný kurz, ktorý sa v každom ďalšom kole zvyšuje (v 1. kole 1,1, v 2. kole 2,0, v 3. kole 3,0 atď.). Pokiaľ sa vám to nepodarí, v tejto Pyramíde skončíte a môžete začať novú.

Keď prejdete úspešne 7. kolom Pyramídy, dostanete zaručenú prémiu 600 EUR. Pokiaľ dokráčate na vrchol, získate hlavnú výhru, ktorá štartuje na 600 000 EUR a zvyšuje sa s každou ďalšou Pyramídou, ktorú ktokoľvek začne. Pokiaľ by sa v jeden deň našlo viac víťazov, čo nie je veľmi pravdepodobné, hlavnú cenu si rozdelia rovnakým dielom. Nasledujúci deň bude stanovená nová hodnota výhry.

Idete do toho?

Zaregistrujte sa v Tipsporte a naskočte do súťaže Pyramída s hlavnou výhrou najmenej 600 000 EUR ! Navyše môžete získať 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR.