Štartuje séria medzi Zvolenom a Nitrou. Ďalšia gólová prestrelka?

Tipsport Liga

Štartuje séria medzi Zvolenom a Nitrou. Ďalšia gólová prestrelka?

Semifinále play off Tipsport Ligy začalo sériou medzi Banskou Bystricou a Popradom, v ktorej sa po úvodných dvoch zápasoch ujali vedenia favorizovanejší barani. Druhá dvojica - Zvolen a Nitra odštartuje už dnes večer na ľade zvolenských rytierov. Ako dopadne prvý súboj? Nenechajte si ujsť priamy prenos na TV Tipsport!

Potvrdia sa papierové predpoklady a v dnešnom stretnutí sa budú po 60 minútach radovať domáci v kurze 1,90? Najväčšia tipérska komunita im verí, resp. až 80 % stratégov má na tikete čistú jednotku.

Borec s nickom petrson7 sa zameral na góly, ktoré vo veľkom padali aj v úvodných súbojoch série medzi baranmi a kamzíkmi (5:4, 4:3). Bude sa v nastolenom trende pokračovať?

Tipér real1venom1 zase našiel hodnotu v postupe Nitry. Prečo? „Zvolen začína doma, čo nemusí byť úplne výhodou, lebo už v sérii proti MAC nebol taký dominantný, ako by mal byť. Štvrťfinálové súboje Nitry s Trenčínom boli ozdobou a myslím si, že corgoni sú lepšie pripravení vstúpiť do semifinále. Podľa mňa majú lepší káder a tipujem, že Zvolenčanov vyradia,“ zanalyzoval tip v kurze 2,10. A čo pošlete na tiket vy?

Tipnite si na play off Tipsport Ligy v Tipsporte. Dostanete 15 € zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 €.