Stihne sa zranený Juraj Kucka zotaviť do ME 2024? Slovenský terminátor výstižne reagoval

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Stihne sa zranený Juraj Kucka zotaviť do ME 2024? Slovenský terminátor výstižne reagoval
Zdroj: tvnoviny.sk

Slovenský futbalista Juraj Kucka skončil po víkendovom ligovom derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava s vykĺbeným ramenom v nemocnici.

37-ročnému stredopoliarovi musel lekár rameno napraviť. Následne absolvovala opora belasých ďalšie detailné vyšetrenia.


Juraj Kucka po nešťastnom zranení nedohral derby v Trnave. Kuco mal vyskočené rameno, preto hneď zo zápasu smeroval do nemocnice, kde mu lekári rameno napravili.

Už je späť doma a absolvoval vyšetrenie na magnetickej rezonancii, momentálne čaká na výsledky vyšetrenia, ktoré určia ďalší postup pri rekonvalescencii. Kucovi držíme palce, a veríme v jeho skorý návrat na trávniky, znelo prvotné stanovisko Slovana Bratislava.

Pri pohľade na zraneného reprezentanta schádzajúceho z ihriska vo veľkých bolestiach sa množtve fanúšikov vynorila zásadná otázka: Stihne sa zotaviť do štartu Majstrovstiev Európy 2024?

Terminátor Juraj Kucka odpovedal výstižnou fotografiou na sociálnej sieti Instagram. Tri dni od zranenia už pracuje s fyzioterapeutom na svojom návrate na trávnik.

Dá sa teda predpokladať, že tréner Slovenska Francesco Calzona sa na "Kuca" bude môcť spoľahnúť aj na šampionáte, ktorý začína v Nemecku 14. júna.