Taliansky superpohár pre Juventus alebo Neapol?

Iné

autor hetrik.sk

Taliansky superpohár pre Juventus alebo Neapol?

Prvá trofej, ktorá bude v tomto roku v Taliansku k dispozícii, je tamojší superpohár. V ňom si to rozdá majstrovský Juventus s víťazom Coppa Italia Neapolom, v ktorého nominácii sa nachádza aj slovenský reprezentačný záložník Lobotka. Pomôže aj on svojím výkonom k úspechu partenopei? Ako to vidíte vy? Natipujte si, sledujte finálovú bitku v priamom prenose na TV Tipsport a spestrite si ju live stávkami!

Naposledy museli o víťazovi vzájomného stretnutia po bezgólovej remíze po 90 minútach rozhodnúť až penalty. Predtým však štyrikrát v rade vždy skórovali oba tímy a padli minimálne tri presné zásahy. Budeme svedkami návratu ofenzívnych hodov? Gól na každej strane a over 2,5 gólu má hodnotu 2,03. Naopak, ďalší výsledok 0:0 môžete na tikety naložiť s kurzom 11,20.

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia komunita tipérov v tejto bitke svoju dôveru vkladá do starej dámy. Orbit85 však s kurzom 1,55 počíta s tým, že oba tímy rozvlnia bránkovú sieť minimálne jedenkrát. Všetky dôvody, ktoré ho k tomu vedú, sa dozviete v jeho analýze.

Inšpirujete sa?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!