Tipérovi chýbal k 16 tisícom len kúsoček!

Futbal

autor hetrik.sk

Tipérovi chýbal k 16 tisícom len kúsoček!

Člen najväčšej tipérskej komunity charal88 zvolil veľmi ofenzívnu taktiku pri snahe vyhrať balík. Do hry poslal takmer sto EUR a u šiestich futbalových zápasov si vybral tím, od ktorého očakával minimálne dva zásahy, v dueli Botev Vratsa – Veliko Tarnovo mu potom stačil od hostí jeden gól. Vo Švédsku, Rusku, Rumunsku, Fínsku, Bulharsku a na Cypre hráči skórovali, presne ako tipér predpokladal. Stačilo už len, aby v tureckej Superlige hosťujúci celok aspoň dvakrát presadil. Lenže v prvom polčase sa to celé zvrtlo. Pozrieť sa na tiket môžete TU!

V deviatich to nepôjde

Tipér potreboval aspoň dva góly Genclerbirligi na pôde Gaziantepu a výhru by mal vo vačku. Už v prvom dejstve mu ale pokazili plán dvaja obrancovia tímu z hlavného mesta, ktorí sa nechali vylúčiť. Rozvlniť sieť iba v deviatich? Hostia to zvládli, avšak iba raz. Tipérovi tak nakoniec utieklo 15 994 EUR o jeden gól! Aj vy ste boli niekedy takto blízko snovej výhre?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity svoje tikety zverejňujú v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte okamžite 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite jedinečný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!