Tipos Extraligu bude vysielať okrem JOJ Šport ďalšia televízia. Všetky zápasy budú aj online

Tipos Extraliga

autor hetrik.sk

Tipos Extraligu bude vysielať okrem JOJ Šport ďalšia televízia. Všetky zápasy budú aj online

Už v piatok 15. septembra odštartuje nový ročník Tipos Extraligy 2023/24.

Výraznou zmenou bude nový hlavný televízny vysielateľ, ktorým sa stal JOJ Šport. Okrem neho uvidíme našu najvyššiu hokejovú súťaž aj na obrazovkách Sport 1.


Z každého hracieho kola Tipos extraligy JOJ Šport lineárne odvysiela 1 až 2 zápasy. Ostatné zápasy si budú môcť diváci pozrieť na digitálnej platforme JOJ Play.

Pre hokejových fanúšikov prinesieme zážitok, aký ešte nemali. Prvýkrát majú možnosť sledovať všetky zápasy hokejovej Tipos extraligy na jednom mieste, a to z pohodlia domova a na veľkej obrazovke.

V aplikácií JOJ Play s prémiovým účtom nájdu diváci jednotlivé live prenosy, archív zápasov, zostrihy a všetky potrebné informácie a zaujímavosti, uviedla šéfka digitálnej platformy JOJ Play Nikoleta Nagyová.

Zápasy Tipos extraligy bude v sublicencii vysielať aj televízia Sport 1. Sublicenciu sme poskytli na 3 roky. Sme radi, že sme získali strategicky významného a stabilného športového partnera, doplnil šéf televízie Roman Neuschl.


Okrem Tipos extraligy pribudnú na obrazovky JOJ Športu od novej sezóny aj zápasy hokejovej reprezentácie SR do 20 rokov a seniorského výberu. Na JOJ Šport teda diváci uvidia majstrovstvá sveta v dorasteneckej, juniorskej aj seniorskej kategórií.

Hokejový rok na JOJ Šport tak bude poriadne dlhý a bohatý. V najbližších rokoch hokejovú sezónu na prelome mesiacov júl a august odštartuje prestížny dorastenecký turnaj Hlinka-Gretzky Cup, nasledovať bude štart JOJ Šport slovenského hokejového pohára.

V septembri začne Tipos extraliga a SHL, počas jesene televízia odvysiela zápasy seniorskej reprezentácie na Nemeckom pohári a Kaufland Cupe. Vianočné obdobie spestria MS do 20 rokov, ktoré sa na prelome rokov uskutočnia vo Švédsku.

Cez aprílové MS do 18 rokov a súboje play-off Tipos extraligy a SHL sa divák na obrazovkách JOJ Športu dostane až k záveru hokejovej sezóny, kedy ho čaká poriadna lahôdka v podobe seniorského šampionátu v Česku.

Foto: jojsport.joj.sk, Instagram/Tipos Extraliga