Tomáš Hubočan zostáva na Cypre aj v ďalšej sezóne

Slovensko

Tomáš Hubočan zostáva na Cypre aj v ďalšej sezóne

Tridsaťštyriročný slovenský obranca Tomáš Hubočan zostáva na Cypre aj v ďalšej sezóne potom, čo sa upísal klubu Omonia Nikózia na ďalší rok.

Po predčasnom ukončení futbalovej sezóny na ostrove následkom pandémie COVID-19 je tak nateraz budúcnosť dlhoročného slovenského reprezentanta vyriešená.

Som rád, že zostávam na Cypre aj v ďalšej sezóne. S rodinou sme sa tam práve udomácnili, a po neskoršom nástupe do sezóny ma medzi seba prijali aj spoluhráči, hoci som odohral iba pár zápasov. Preto ma teší, že budem mať možnosť pokračovať a prípadne pomôcť klubu aj v Lige majstrov, povedal Tomáš Hubočan.

Podpis zmluvy potvrdil aj medzinárodný agent Roman Vojtek zo Stars&Friends. Omonia Nikózia je kvalitný klub, ktorý má ambície hrať na popredných miestach. Tomáša si tam vážia pre jeho charakter a futbalové skúsenosti veľkého profesionála. Záujem klubu predĺžiť zmluvu bol naozaj obrovský a cítili sme to už dlhšie, no rokovania na chvíľu prerušila korona kríza. Keď sme sa k nim ale vrátili, dohoda bola už ľahká, skonštatoval Roman Vojtek.

Hubočan predtým pôsobil v kluboch Marseille, Trabzonspor, Dinamo Moskva či MŠK Žilina.