Tomáš Tatar: Montreal je kolíska hokeja, je to pre mňa obrovská výzva!

NHL

autor hetrik.sk

Tomáš Tatar: Montreal je kolíska hokeja, je to pre mňa obrovská výzva!

Začiatkom týždňa sa slovenský hokejista Tomáš Tatar dozvedel správu o jeho výmene z Vegas Golden Knights do Montrealu Canadiens.

Rodák z Dubnice teraz na Instagrame zverejnil svoje oficiálne vyjadrenie na tému jeho trejdu.

Ahojte, v prvom rade ďakujem za obrovskú podporu a energiu, ktorú mi prejavujete. Ospravedlňujem sa všetkým priateľom, fanúšikom a hlavne novinárom, že som ešte nedal žiadne oficiálne vyjadrenie a preto som sa rozhodol využiť sociálne siete na tento účel. 

Nikto to nečakal, ale taký je hokejový život. Boli to naozaj veľmi hektické hodiny, plné balenia, plánovania a vybavovania rôznych vecí. Určite sa všetko v nasledovné dni upokojí.

Včera neskoro večer som priletel do Montrealu, kde som sa už veľmi tešil. Je to v podstate kolíska hokeja, takže je to pre mňa obrovská výzva a motivácia. 

Dnes ma čakajú vstupné testy. Teším sa na stretnutie s novými spoluhráčmi, ale hlavne na skvelých fanúšikov Habs. Vegas by som chcel poďakovať za skúsenosť zahrať si finále o Stanley Cup.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahojte, v prvom rade ďakujem za obrovskú podporu a energiu, ktorú mi prejavujete. Ospravedlňujem sa všetkým priateľom, fanúšikom a hlavne novinárom, že som ešte nedal žiadne oficiálne vyjadrenie a preto som sa rozhodol využiť sociálne siete na tento účel. Nikto to nečakal, ale taký je hokejový život. Boli to naozaj veľmi hektické hodiny, plné balenia, plánovania a vybavovania rôznych vecí. Určite sa všetko v nasledovné dni upokojí. Včera neskoro večer som priletel do Montrealu, kde som sa už veľmi tešil. Je to v podstate kolíska hokeja, takže je to pre mňa obrovská výzva a motivácia. Dnes ma čakajú vstupné testy. Teším sa na stretnutie s novými spoluhráčmi, ale hlavne na skvelých fanúšikov Habs. Vegas by som chcel poďakovať za skúsenosť zahrať si finále o Stanley Cup. #nhl #canadiens #montreal #habs

Príspevok, ktorý zdieľa Tomas Tatar (trto90) (@tomastatar90),