Tomáš Tatar na tréningu HK Poprad: Budúci týždeň už odlieta do USA

NHL

autor hetrik.sk

Tomáš Tatar na tréningu HK Poprad: Budúci týždeň už odlieta do USA

Najlepší slovenský hokejista Tomáš Tatar sa nečakane objavil na tréningu účastníka Tipos Extraligy HK Poprad.

32-ročný útočník v rozhovore pre klubový web objasnil dôvod a prehovoril aj o svojej budúcnosti v NHL.


Mal som povinnosti vo Vysokých Tatrách, a pretože potrebujem trénovať na ľade už na dennej báze, tak som poprosil trénera HK Poprad Aleša Tottera a riaditeľa klubu Ľuda Jurinyiho, či by som sa nemohol pridať.

Boli veľmi ochotní a vyšli mi v ústrety. V Poprade poznám viacerých hráčov. Tréningy som si veľmi užil, boli v tempe a chvíľkami som mal aj dosť.

Je to iné, ako trénovať individuálne, s mužstvom Popradu som si teraz dobre zatrénoval. Strávil som tu tri dni.

Dalo mi to informáciu, že v budúcnosti musím ísť na ľad s mužstvom skôr. Chalani sú v poriadnom tempe, majú nakorčuľované, veľmi mi tieto tréningy pomohli.


Teraz ešte pár dní potrénujem individuálne a budúci týždeň by som už chcel odísť do USA. Príprava bola dlhá, ale cítim sa výborne a teším sa na sezónu.

Mám ponuky z viacerých mužstiev, nechávam si to uležať v hlave, že ktorá možnosť bude tá najlepšia.

Keby som na to zatlačil, tak zmluva by bola aj zajtra podpísaná, ale keďže som čakal dlhšie, tak sa snažím detailne myslieť na to, ktorý z klubov bude tá najlepšia voľba.

Aj vzhľadom na možnosť úspechu, spoluhráčov a podobne. Uvažujem teraz hĺbkovo, chcem spraviť správne rozhodnutie a verím, že si dobre vyberiem, prezradil Tatar pre hkpoprad.sk.

Foto: hkpoprad.sk