Tomáš Tatar sa na Instagrame ospravedlnil: Urobil som pre účast maximum. Chlapcom držím palce! (FOTO)

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Tomáš Tatar sa na Instagrame ospravedlnil: Urobil som pre účast maximum. Chlapcom držím palce! (FOTO)

Slovenský útočník ako jeden z mála robil pre účasť na MS 2016 maximum. Absolvoval ďalšie testy, len aby mohol na šampionáte štartovať.

Zranenie ramena mu to však nedovolí. Dnes zverejnil na Instagrame príspevok, kde sa ospravedlnuje a bude Slovensku aspoň fandiť.

Priatelia, kamarati, Slovaci… Je mi to veľmi ľúto, ale nemôžem sa zúčastniť na MS. Po absolvovaní niekoľko testov sa potvrdilo zranenie ramena. Urobil som pre účast maximum. Chlapcom držím palce urcite im budem fandiť.

Veľké vďaka všetkým Redwings fanúšikom. Boli ste úžasný . Aj napriek hosťujúcim zápasom s vašou podporou sa cítime ako doma.

 

Big thanks to all red wings fans for supporting us. You made us feel like we are playing home in every building in NHL.Next Season We will get ready and come stronger. Unfortunately I won't be playing for Team Slovakia on world championship. I have to recover upper body injury. Veľké vďaka všetkým Redwings fanúšikom. Boli ste úžasný . Aj napriek hosťujúcim zápasom s vašou podporou sa cítime ako doma. Priatelia, kamarati, Slovaci… Je mi to veľmi ľúto, ale nemôžem sa zúčastniť na MS. Po absolvovaní niekoľko testov sa potvrdilo zranenie ramena. Urobil som pre účast maximum. Chlapcom držím palce urcite im budem fandiť. #redwings #25 #lgrw #teamslovakia #worldchampionchip

Fotka uverejnená používateľom Tomas Tatar (trto21) (@tomastatar_21),