Totálna reklama na futbal: Sheffield senzačne otočil z 0:4 a postúpil do finále o účasť v Championship

Iné

autor hetrik.sk

V Anglicku sa vo štvrtok večer diali veľké veci.

Futbalisti Sheffieldu Wednesday v neuveriteľnom zápase dokázali v 98. minúte nadstaveného času definitívne zmazať štvorgólový náskok Peterboroughu z prvého semifinálového súboja o postup do Championship.

V predĺžení si dokonca stihli streliť vlastný gól, no aj napriek tomu dotiahli zápas do penaltového rozstrelu, po ktorom senzačne oslavujú postup.

Vo finále vo Wembley zabojujú o miestenku do druhej anglickej ligy s dnešným víťazom dvojzápasu Bolton/Barnsley.

Jeden z fanúšikov však tento duel naživo nemohol sledovať. Sociálnymi sieťami koluje virálne video, ako po úvodnej konfrontácii roztrhal vstupenku na domácu odvetu.