Tradičné derby: Belasí so skalpom Spartaka?

Fortuna Liga

Tradičné derby: Belasí so skalpom Spartaka?

Najväčšie a najslávnejšie slovenské derby napíše už svoj 157. diel. Aký môžeme očakávať priebeh na Tehelnom poli? Na lavičke Slovana nastúpi už nový tréner Slovinec Darko Milanič, ktorý zaplátal miesto po Jánovi Kozákovi ml. Bude jeho premiéra proti Spartaku víťazná? Tradičné derby bude pre belasých aj akousi generálkou pred súbojom v kvalifikácii do Európskej ligy proti fínskemu celku Kuopio. Na druhej strane zverenci Mariána Šarmíra sú síce vonku v pozícii kurzového outsidera, ale v takomto pikantnom súboji určite nebudú chcieť odovzdať kožu zadarmo. Tipnite si na túto bitku a neváhajte jej priebeh využiť vo svoj prospech v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia komunita tipérov sa húfne prikláňa na stranu favorita z hlavného mesta Slovenska, čiže v drvivej väčšine dáva jednotku. Tipér hotar1 svoju dôveru taktiež vkladá do hráčov belasých a útočí na handicap o dva a viac gólov s kurzom 1,81: „Slovan má na Slovensku suverénne najlepší tím. Je jasné, že hviezdy belasých budú makať na 100 % až do poslednej minúty. Milanič začína už týmto pikantným derby a potrebuje si na štarte angažmánu nakloniť fanúšikov na svoju stranu. V silách tímu z Bratislavy je vyhrať výsledkom 2:0 alebo 3:0, čo je aj jeho povinnosťou,“ zveziete sa s jeho analýzou? Čo si z bohatej ponuky vyberiete vy? Natipujte si TU!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete navyše 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!