Trápiaca sa Nitra privíta favorita z Bratislavy

Tipsport Liga

Trápiaca sa Nitra privíta favorita z Bratislavy

Hokejová Tipsport Liga pokračuje svojim 49. kolom. Do Nitry pricestuje jeden z najväčších ašpirantov na titul – Slovan Bratislava. Corgoni svoje dva posledné zápasy vonku vyhrali, postupne proti Detve a Michalovciam, ktorým nasúkali po päť gólov. Slovanisti majú svoje posledné zápasy ako na hojdačke – raz výhra, raz prehra. Ak však chcú pomýšľať na titul, musia svoju formu do play-off ustáliť. Podarí sa siedmej Nitre prekvapiť favorizovaný Slovan? Tipnite si, veľké derby z našej najvyššej hokejovej súťaže sledujte na TV Tipsport a preukážte svoj um aj v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita viacej jednoznačne belasým, pri kurze 2,15 na nich tipujú deviati z desiatich stratégov. „Slovan príde opäť do Nitry a dá sa očakávať plný štadión. Bohužiaľ túto sezónu Nitre nevyšlo angažovanie zahraničných hráčov a problém v bráne tiež nevyriešili. Dvakrát menili trénera počas sezóny. Prehrali aj posledné 3 domáce zápasy a to proti Trenčínu 1:5, Zvolenu 3:5 a Banskej Bystrici 2:5. Výborná obrana a najproduktívnejší útok robí Slovan aj v tomto zápase favoritom. Nepredpokladám, že by Nitra nad Slovanom vyhrala,“ zhodnotil tutanota vo svojej analýze a na tiket dal výhru Slovana bez remízy v kurze 1,55. Ktorú udalosť z bohatej kurzovej ponuky si vyberiete vy?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!