Trenčín vracia úder: Nebezpečný zákrok Nitrana aj so šokujúcou nahrávkou plánovania! (VIDEO)

Tipos Extraliga

Trenčín vracia úder: Nebezpečný zákrok Nitrana aj so šokujúcou nahrávkou plánovania! (VIDEO)

Séria Play-Off Tipsport Ligy medzi Nitrou a Duklou Trenčín je poriadne napätá. Po úvodných štyroch zápasoch je zatiaľ stav série 2:2.

Dukla sa však aj v ďalších dueloch musí zaobísť bez Starostu a Sádeckého, ktorí dostali trest.

Vedenie Trenčína po domácich zápasoch vracia úder. Na svojom Facebooku zverejnili zábery nebezpečného zákroku Juda Blackwatera. Michal Hlinka zápas nedohral a podľa klubu utrpel otras mozgu.

Ešte pred začiatkom štvrťfinále sa na internet dostala tajná nahrávka, v ktorej Juraj Majdan naznačoval práve spomínaný útok. Viac už v samotnom videu.

Oficiálne stanovisko Dukly Trenčín:

Dňa 16.3.2019 v štvrtom štvrťfinálovom stretnutí medzi Duklou Trenčín a HK Nitra došlo zo strany nitrianskych hráčov k viacerým atakom na zdravie našich hráčov. V tejto veci sa hokejový klub Dukla Trenčín rozhodol podať viacero podnetov na disciplinárnu komisiu.

Internetom sa už pred začiatkom play off šíril zvukový záznam, v ktorom hráč Nitry Juraj Majdan zastrašoval nášho hokejistu Michala Hlinku: “Miško Hlinka, to je ten pseudohokejista. Pošleme naňho asi Juda Blackwatera a ten ho rozj*be za sekundu a dohral hokej Miško Hlinka.“ „To je nič, jemu dáš jeden lakeť a je zas vypnutý na ďalšie dva roky.“

Nakoľko vo včerajšom zápase naozaj došlo k úmyselnému ataku Judda Blackwatera na hlavu Michala Hlinku, ktorý pre zranenie zápas nedohral, celú záležitosť sme sa rozhodli riešiť podaním podnetu na disciplinárnu komisiu. Veríme, že primárnou snahou DK je a bude chrániť zdravie všetkých hráčov. Nakoľko celý zákrok Blackwatera na Hlinku nevyplynul z hry, ale bol dopredu plánovaný, zvažujeme aj podanie trestného oznámenia za zastrašovanie s následným ublížením na zdraví. Ospravedlňujeme sa - nahrávka obsahuje nepeknú nadávku.

TIP: Sledujte teraz všetky Play-off zápasy Tipsport Ligy v HD kvalite zadarmo na TV Tipsport.

Pozrite si aj ďalšie zákroky hokejistov Nitry, na ktoré podáva Dukla Trenčín sťažnosť. Taktiež si môžete vypočuť celú tajnú nahrávku útočníka Nitry Juraja Majdana, v ktorej vulgárne uráža hráčov súpera.