Tréner Trnavy hodnotí smolný zápas s Dnipro-1: Ako keby sa hráči zľakli, že môžeme zvíťaziť

Európska konferenčná liga

autor hetrik.sk

Tréner Trnavy hodnotí smolný zápas s Dnipro-1: Ako keby sa hráči zľakli, že môžeme zvíťaziť

Spartak Trnava napriek dvojnásobnému vylúčeniu u SC Dnipro-1 nedokázal zvíťaziť na domácom trávniku v prvom zápase play off o miestenku v skupine Konferenčnej Ligy UEFA.

Na štadióne Antona Malatinského sa nakoniec zrodila remíza 1:1. Prečítajte si reakciu domáceho trénera Michala Gašparíka pre RTVS po smolnom stretnutí.


Červená karta v úvode podstate zmenila, alebo aspoň mala zmeniť obraz hry. My sme zostali úplne zaskočení, ako keby sa hráči zľakli toho, že môžeme v tomto zápase zvíťaziť.

Keď hráte play off s kvalitným súperom, potrebujete podať stopercentný výkon, tak ako sme to dokázali s Lechom. Dnes nám veľa hráčov nepodalo tak kvalitný výkon.

Keď už sme aj ten prvý gól strelili, začali sme mať kontrolu nad zápasom. Mali sme držať loptu a vytvárať si šance na druhý gól.

A v tom nám toto spravia stopéri, čo spravili a oni nám z penalty dali gól. Je to strašná škoda, pretože sme dnes mali zvíťaziť.


O chybách Lukáša Štetinu a Sebastiana Kóšu, ktoré viedli k penalte

Bol to nešťastný moment, Štetina tam stratil jednoduchú loptu a potom Kóša. Videl som to už aj v TV, no neviem, čo na to povedať.

Slová tréner Slovana o podpore potešili, odveta však bude náročná

Ja si vážim, že to Vladimír Weiss st. povedal, pretože tak to je a aj my fandíme Slovanu, aby postúpil a reprezentoval Slovensko.

V odvete očakávam veľmi náročný zápas, keďže sme nezvládli tento domáci, dodal Michal Gašparík pre RTVS.

Foto: rtvs.sk