Tréner Weiss po prehre v Dunajskej Strede: Tento klub mám rád, ale... Niektoré veci sa musia zmeniť, možno som to ja

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Tréner Weiss po prehre v Dunajskej Strede: Tento klub mám rád, ale... Niektoré veci sa musia zmeniť, možno som to ja

Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v nedeľňajšom zápase 7. kola Niké Ligy na ihrisku Dunajskej Stredy 1:3.

Belasí tak aktuálne figurujú v tabuľke našej najvyššej súťaže až na 6. mieste so ziskom ôsmich bodov.


Tréner Vladimír Weiss starší to neberie ako tragédiu. Ak to ďalej nepôjde, z klubu odíde

Nerobím z toho tragédiu, je iba začiatok ligy. Viem, kde nás tlačí topánka. Musím urobiť niektoré korektúry v mužstve. Prehra mrzí, no je iba začiatok ligy, to sa dá ešte dobehnúť.

Sú však veci, ktoré už nemôžete dobehnúť a ktoré musíte zmeniť. Možno som to ja, možno sú to niektorí hráči, alebo niečo iné v klube. Uvidíme, čo nám prinesie najbližšia budúcnosť.

Verím, že sa Vlado (Weiss ml. - poznámka redakcie) vráti do zostavy. Ľudia môžu mať na neho rôzny názor, no tú kvalitu stále má inú ako ostatní hráči vo finálnej fáze, ale aj do kabíny.


My máme dobrých hráčov, sú však až moc dobrí. Nemáme tam hráča, ktorý má väčšiu emóciu. Kucka, Kankava sú dobrí bojovníci, ktorí tam nechajú život, ale tam treba viac niekedy.

Viem, kde nás tlačí topánka a urobím všetko preto, aby sa to napravilo. Ak nie, tak si to vyskúša niekto iný..., reagoval Weiss st. v rozhovore pre TV Markíza.

Ideme ďalej, asi... Vo štvrtok šanca na reparát

Bol to výborný ligový zápas. Pre nás však bohužiaľ s nie dobrým koncom. Dunajská Streda vyhrala zaslúžene. Oni dali tri góly, my iba jeden.

Boli sme málo efektívni vpredu a urobili sme hrubé chyby vzadu. Budem to hodnotiť komplexne a nebude sa venovať hráčom individuálne.

Vieme hrať lepšie, musíme byť nebezpečnejší. Góly padajú po chybách a tie si musíme rozobrať a pripraviť na ďalší zápas.


Uvidíme, či na to budem mať čas ja alebo niekto iný. To je otázka budúcnosti. Ja mám rád tento klub, rád tu pracujem. Ak to však nepôjde, samozrejme odídem.

Vieme a musíme hrať lepšie, vo štvrtok máme prvú šancu na reparát. Niektoré veci nie sú náhodou, niektoré sa dajú ešte zlepšiť.

Dunajská Streda si zaslúžila vyhrať a my ideme ďalej, asi..., dodal 58-ročný tréner Slovana na pozápasovej tlačovke.


Foto: Facebook/DAC 1904