Tréner Weiss po vypadnutí z Ligy Majstrov: Keď je súper lepší, treba mu pogratulovať

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Tréner Weiss po vypadnutí z Ligy Majstrov: Keď je súper lepší, treba mu pogratulovať

Futbalisti Slovana Bratislava končia v 3. predkole Ligy Majstrov, v ktorom bol nad ich sily favorizovaný tím Maccabi Haifa.

O zaslúženom postupe domácich po dvoch víťazstvách (2:1 a 3:1) hovoril v pozápasovom rozhovore aj tréner belasých Vladimír Weiss starší.


Výborný zápas, treba pogratulovať súperovi, keď je lepší. Haifa bola lepšia, dvakrát vyhrala.

Mali sme výborný úvod, hrali sme na riziko, chceli sme dať kontaktný gól. Dostali sme sa do pološancí, bohužiaľ sme inkasovali.

Tjaronn Chery je pán futbalista, vie si nabehnúť a prakticky každá šanca ide od neho. Súper bol lepší, no druhý polčas sme mali veľa šancí. Oni mali samozrejme nahraté a tak mal zápas iný priebeh.

S výkonom som spokojný, hráči išli na dno svojich síl. Ukázala sa však väčšia kvalita súpera. Treba im pogratulovať a my sa budeme o týždeň usilovať o inú súťaž.


Striedajúci Nino Marcelli naskočil výborne do zápasu. Potvrdil svoj veľký potenciál, je rýchly. Určite sa fanúšikovia Slovana majú na čo tešiť. Práve on môže byť v budúcnosti hviezdou Slovana Bratislava.

Limassol bude určite ďalší ťažký súper, majú všetko zahraničných hráčov. Na Cypre sú výborné podmienky a verím, že budeme zdatnejším súperom ako sme boli Haife.

Prvý zápas máme doma a tak by sme si mali vytvoriť dobrú pozíciu. Budeme hrať na víťazstvo, reagoval Vladimír Weiss st. v pozápasovom rozhovore pre RTVS.

Foto: Facebook/Šport v RTVS, ŠK Slovan Bratislava